Franciszkanie na stoku
Data: 2019-02-03

2 lutego 2019 roku w Wiśle odbyły się "XXII Mistrzostwa Polski Księży, Klerykow, Szafarzy, Katechetów i Duetów Rodzinnych w narciarstwie alpejskim o Puchar im. św. Jana Pawła II".

Naszą prowincję reprezentowali: o. Cyrus Kucharski, o. Daniel Waszek i o. Dobrosław Mężyk. Wszyscy trzej spisali się bardzo dzielnie, gdyż każdego z nich spotkał zaszczyt stanięcia na podium.

W kategorii do 45 lat srebrny medal zdobył o. Daniel. Również o. Cyrus wywalczył srebro w kategorii +45. Złoty medal i puchar zdobył o. Dobrosław w kategorii +55, uzyskując najlepsze czasy w obu przejazdach wśród wszystkich startujących w zawodach.

Naszym Współbraciom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko sportowych!