I gdziekolwiek bracia przebywają lub spotkaliby się, niech odnoszą się do siebie jak członkowie rodziny.

Wspólnota

br. Rudolf Damian Malarek Życiorys
br. Rudolf Damian Malarek Życiorys
Urodzony: 1968-09-15
Miejsce urodzenia:

Zabrze
woj. śląskie, diec. gliwicka

Data imienin:
17 kwietnia
Nowicjat:
1988-08-27
Pierwsza profesja:
1989-08-27
Profesja wieczysta:
1993-02-02
Klasztor:
o. Cyrus Wojciech Kucharski Życiorys
o. Cyrus Wojciech Kucharski Życiorys
Urodzony: 1969-06-10
Miejsce urodzenia:

Bytom
woj. śląskie, diec. gliwicka

Data imienin:
31 stycznia
Nowicjat:
1988-08-27
Pierwsza profesja:
1989-08-27
Profesja wieczysta:
1995-02-02
Prezbiterat:
1995-08-30
Klasztor:
Funkcje:
stacjonariusz
o. Hubert Krzysztof Zabłocki Życiorys
o. Hubert Krzysztof Zabłocki Życiorys
Urodzony: 1963-06-21
Miejsce urodzenia:

Kamienna Góra
woj. dolnośląskie, diec. legnicka

Data imienin:
03 listopada
Nowicjat:
1988-09-08
Pierwsza profesja:
1989-09-09
Profesja wieczysta:
1995-08-30
Prezbiterat:
1996-05-09
Klasztor:
Funkcje:
   
o. Dacjusz Dariusz Bąk Życiorys
o. Dacjusz Dariusz Bąk Życiorys
Urodzony: 1969-04-10
Miejsce urodzenia:

Rybnik
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
01 listopada
Nowicjat:
1989-08-26
Pierwsza profesja:
1990-09-02
Profesja wieczysta:
1995-02-02
Prezbiterat:
1996-05-09
Klasztor:
Funkcje:
opiekun LSO  
o. Zbysław Zbigniew Paterak Życiorys
o. Zbysław Zbigniew Paterak Życiorys
Urodzony: 1969-04-12
Miejsce urodzenia:

Ozimek, pow. Opole
woj. opolskie, diec. opolska

Data imienin:
17 listopada
Nowicjat:
1989-08-26
Pierwsza profesja:
1990-09-02
Profesja wieczysta:
1999-04-18
Prezbiterat:
2001-05-11
Klasztor:
Funkcje:
kronikarz, stacjonariusz  
o. Symplicjusz Ireneusz Sobczyk Życiorys
o. Symplicjusz Ireneusz Sobczyk Życiorys
Urodzony: 1970-03-18
Miejsce urodzenia:

Cieszyn
woj. śląskie, diec. bielsko-żywiecka

Data imienin:
02 marca
Nowicjat:
1989-08-26
Pierwsza profesja:
1990-09-02
Profesja wieczysta:
1995-02-02
Prezbiterat:
1996-05-09
Klasztor:
Funkcje:
prezes, ekonom,   wikariusz w parafii diec.  
o. Kalikst Jan Mryka Życiorys
o. Kalikst Jan Mryka Życiorys
Urodzony: 1970-09-05
Miejsce urodzenia:

Knurów, pow. Gliwice
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
14 października
Nowicjat:
1989-08-26
Pierwsza profesja:
1990-09-02
Profesja wieczysta:
1995-02-02
Prezbiterat:
1996-05-09
Klasztor:
Funkcje:
prezes, proboszcz, proboszcz, dziekan dekanatu Karvina, sędzia Międzydiecezjalnego Sądu w Olomoucu
o. Placyd Jacek Górka Życiorys
o. Placyd Jacek Górka Życiorys
Urodzony: 1970-12-23
Miejsce urodzenia:

Katowice-Janów
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
05 października
Nowicjat:
1989-08-26
Pierwsza profesja:
1990-09-02
Profesja wieczysta:
1998-01-31
Prezbiterat:
1999-05-01
Klasztor:
Pro familia:
Funkcje:
misjonarz w Tanzanii, gwardian, wikariusz parafialny, nauczyciel akademicki (w Kenijskiej Prowincji św. Franciszka)  
o. Zacheusz Mariusz Dulniok Życiorys
o. Zacheusz Mariusz Dulniok Życiorys
Urodzony: 1971-05-19
Miejsce urodzenia:

Rybnik
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
23 sierpnia
Nowicjat:
1989-08-26
Pierwsza profesja:
1990-09-02
Profesja wieczysta:
1997-10-05
Prezbiterat:
2000-07-01
Pro familia:
Funkcje:
ekonom domu oraz ekonom lokalny na Cyprze, proboszcz parafii św. Krzyża w Nikozji oraz św. Elżbiety Węgierskiej w Kyreni
br. Ananiasz Jacek Jaskólski Życiorys
br. Ananiasz Jacek Jaskólski Życiorys
Urodzony: 1971-08-19
Miejsce urodzenia:

Wodzisław Śl.
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
25 stycznia
Nowicjat:
1989-08-26
Pierwsza profesja:
1990-09-02
Profesja wieczysta:
1997-05-03
Pro familia:
Funkcje:
misjonarz w Ziemii Świętej, zakrystian w Bazylice Bożego Narodzenia w Betlejem
o. Aurelian Janusz Guzik Życiorys
o. Aurelian Janusz Guzik Życiorys
Urodzony: 1967-04-07
Miejsce urodzenia:

Łazy, pow. Zawiercie
woj. śląskie, diec. sosnowiecka

Data imienin:
16 czerwca
Nowicjat:
1989-10-05
Pierwsza profesja:
1990-09-21
Profesja wieczysta:
1994-10-04
Prezbiterat:
1996-08-02
Klasztor:
Funkcje:
dyskret, bibliotekarz  
o. Gilbert Jan Ciomperlik Życiorys
o. Gilbert Jan Ciomperlik Życiorys
Urodzony: 1969-02-01
Miejsce urodzenia:

Krapkowice
woj. opolskie, diec. opolska

Data imienin:
04 lutego
Nowicjat:
1990-09-01
Pierwsza profesja:
1991-08-25
Profesja wieczysta:
1998-01-31
Prezbiterat:
2001-05-11
Klasztor:
Funkcje:
stacjonariusz
o. Innocenty Adam Kiełbasiewicz Życiorys
o. Innocenty Adam Kiełbasiewicz Życiorys
Urodzony: 1971-01-09
Miejsce urodzenia:

Katowice
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
12 sierpnia
Nowicjat:
1990-09-01
Pierwsza profesja:
1991-08-25
Profesja wieczysta:
1996-02-02
Prezbiterat:
1997-04-29
Klasztor:
Funkcje:
prezes, ekonom,   kronikarz, asystent FZŚ w Koniakowie, ojciec duchowny dekanatu istebnanskiego  
o. Elzear Adam Nowak Życiorys
o. Elzear Adam Nowak Życiorys
Urodzony: 1971-06-16
Miejsce urodzenia:

Mikołów
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
26 września
Nowicjat:
1990-09-01
Pierwsza profesja:
1991-08-25
Profesja wieczysta:
1996-02-04
Prezbiterat:
1997-04-29
Klasztor:
Funkcje:
gwardian, proboszcz, asystent lokalny FZŚ
o. Maksym Adam Kopiec Życiorys
o. Maksym Adam Kopiec Życiorys
Urodzony: 1971-08-04
Miejsce urodzenia:

Cieszyn
woj. śląskie, diec. bielsko-żywiecka

Data imienin:
14 kwietnia
Nowicjat:
1990-09-01
Pierwsza profesja:
1991-08-25
Profesja wieczysta:
1996-02-03
Prezbiterat:
1997-04-29
Pro familia:
Funkcje:
pracownik naukowy Papieskiego Uniwersytetu Antonianum w Rzymie  
o. Miłosz Dariusz Kaczmarczyk Życiorys
o. Miłosz Dariusz Kaczmarczyk Życiorys
Urodzony: 1971-12-12
Miejsce urodzenia:

Rybnik
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
25 stycznia
Nowicjat:
1990-09-01
Pierwsza profesja:
1991-08-25
Profesja wieczysta:
1996-02-02
Prezbiterat:
1997-04-29
Klasztor:
Funkcje:
duszpasterz akademicki, kapelan Polskich Drużyn Strzeleckich, kapelan Stowarzyszenia Rodzina Katyńska w Katowicach
o. Łukasz Zbigniew Bębenek Życiorys
o. Łukasz Zbigniew Bębenek Życiorys
Urodzony: 1965-06-03
Miejsce urodzenia:

Nowa Ruda, pow. Kłodzko
woj. dolnośląskie, archidiec. wrocławska

Data imienin:
00
Nowicjat:
1991-09-01
Pierwsza profesja:
1992-08-29
Profesja wieczysta:
1996-05-03
Prezbiterat:
1996-08-02
o. Jonatan Robert Stanek Życiorys
o. Jonatan Robert Stanek Życiorys
Urodzony: 1967-04-30
Miejsce urodzenia:

Morąg, pow. Ostróda
woj. warmińsko-mazurskie, diec. elbląska

Data imienin:
01 listopada
Nowicjat:
1991-09-01
Pierwsza profesja:
1992-08-29
Profesja wieczysta:
1999-02-04
Prezbiterat:
2000-05-10
Klasztor:
Funkcje:
dyskret, kapelan Domu Spokojnej Starości  
o. Anioł Andrzej Zieliński Życiorys
o. Anioł Andrzej Zieliński Życiorys
Urodzony: 1969-10-16
Miejsce urodzenia:

Bytom
woj. śląskie, diec. gliwicka

Data imienin:
10 października
Nowicjat:
1991-09-01
Pierwsza profesja:
1992-08-29
Profesja wieczysta:
1998-05-01
Prezbiterat:
1999-05-01
Klasztor:
Funkcje:
gwardian, proboszcz, katecheta
o. Robert Makulski Życiorys
o. Robert Makulski Życiorys
Urodzony: 1970-01-05
Miejsce urodzenia:

Ostrowy, gm. Blachownia,
pow. Częstochowa
woj. śląskie, archidiec. częstochowska

Data imienin:
17 września
Nowicjat:
1991-09-01
Pierwsza profesja:
1992-08-29
Profesja wieczysta:
1997-02-01
Prezbiterat:
1998-04-30
Klasztor:
Funkcje:
dyskret, stacjonariusz, wykładowca w Studium Muzyki Kościelnej w Opolu, wykładowca WSD