Bracia niech niczego nie nabywają na własność (...) I jako pielgrzymi i obcy na tym świecie, służac Panu w ubóstwie i pokorze, niech ufnie proszą o jałmużnę, i nie powinni wstydzić się tego, bo Pan dla nas stał się ubogim na tym świecie.

Wspólnota

o. Anioł Andrzej Zieliński Życiorys
o. Anioł Andrzej Zieliński Życiorys
Urodzony: 1969-10-16
Miejsce urodzenia:

Bytom
woj. śląskie, diec. gliwicka

Data imienin:
10 października
Nowicjat:
1991-09-01
Pierwsza profesja:
1992-08-29
Profesja wieczysta:
1998-05-01
Prezbiterat:
1999-05-01
Klasztor:
Funkcje:
gwardian, proboszcz, katecheta
o. Robert Makulski Życiorys
o. Robert Makulski Życiorys
Urodzony: 1970-01-05
Miejsce urodzenia:

Ostrowy, gm. Blachownia,
pow. Częstochowa
woj. śląskie, archidiec. częstochowska

Data imienin:
17 września
Nowicjat:
1991-09-01
Pierwsza profesja:
1992-08-29
Profesja wieczysta:
1997-02-01
Prezbiterat:
1998-04-30
Klasztor:
Funkcje:
dyskret, stacjonariusz, wykładowca w Studium Muzyki Kościelnej w Opolu, wykładowca WSD  
o. Paweł Daniel Ostrzałek Życiorys
o. Paweł Daniel Ostrzałek Życiorys
Urodzony: 1970-04-30
Miejsce urodzenia:

Rybnik-Boguszowice
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
29 czerwca
Nowicjat:
1991-09-01
Pierwsza profesja:
1992-08-29
Profesja wieczysta:
1997-02-01
Prezbiterat:
1998-04-30
Klasztor:
Funkcje:
wikariusz domu, kapelan GCZD
o. Natalis Adam Falkus Życiorys
o. Natalis Adam Falkus Życiorys
Urodzony: 1970-06-30
Miejsce urodzenia:

Knurów, pow. Gliwice
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
25 grudnia
Nowicjat:
1991-09-01
Pierwsza profesja:
1992-08-29
Profesja wieczysta:
1997-02-01
Prezbiterat:
1998-04-30
Klasztor:
Funkcje:
wikariusz domu, kapelan szpitala
o. Piotr Dariusz Mędrak Życiorys
o. Piotr Dariusz Mędrak Życiorys
Urodzony: 1971-12-08
Miejsce urodzenia:

Wodzisław Śl.
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
29 czerwca
Nowicjat:
1991-09-01
Pierwsza profesja:
1992-08-29
Profesja wieczysta:
1997-02-01
Prezbiterat:
1998-04-30
Klasztor:
Funkcje:
wikariusz domu, ekonom,      
o. Maciej Arkadiusz Kucz Życiorys
o. Maciej Arkadiusz Kucz Życiorys
Urodzony: 1972-09-15
Miejsce urodzenia:

Bieruń Nowy, adm. Bieruń, pow. Tychy
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
14 maja
Nowicjat:
1991-09-01
Pierwsza profesja:
1992-08-29
Profesja wieczysta:
1997-02-01
Prezbiterat:
1998-04-30
Klasztor:
Funkcje:
wikariusz domu, ekonom, lokalny animator duszpasterstwa powołań, lokalny asystent MF
o. Konkordiusz Janusz Świerczyński Życiorys
o. Konkordiusz Janusz Świerczyński Życiorys
Urodzony: 1964-02-03
Miejsce urodzenia:

Piekary Śl.
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
16 grudnia
Nowicjat:
1992-09-04
Pierwsza profesja:
1993-08-21
Profesja wieczysta:
1996-05-22
Prezbiterat:
1996-08-02
Klasztor:
Funkcje:
wikariusz domu,   lokalny animator duszpastrstwa powołań  
o. Ludwik Roland Bujok Życiorys
o. Ludwik Roland Bujok Życiorys
Urodzony: 1972-01-31
Miejsce urodzenia:

Ruda Śl.
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
25 sierpnia
Nowicjat:
1992-08-23
Pierwsza profesja:
1993-08-21
Profesja wieczysta:
1998-01-31
Prezbiterat:
1999-05-01
Klasztor:
Funkcje:
wikariusz domu, ekonom, katecheta
o. Eryk Andrzej Gawleta Życiorys
o. Eryk Andrzej Gawleta Życiorys
Urodzony: 1972-03-22
Miejsce urodzenia:

Sanok
woj. podkarpackie, archidiec. przemyska

Data imienin:
28 maja
Nowicjat:
1992-08-23
Pierwsza profesja:
1993-08-21
Profesja wieczysta:
1998-01-31
Prezbiterat:
2002-11-29
Klasztor:
Funkcje:
stacjonariusz
o. Ksawery Jacek Majewski Życiorys
o. Ksawery Jacek Majewski Życiorys
Urodzony: 1972-07-04
Miejsce urodzenia:

Katowice
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
03 grudnia
Nowicjat:
1992-08-23
Pierwsza profesja:
1993-08-21
Profesja wieczysta:
1998-01-31
Prezbiterat:
1999-05-01
Klasztor:
Funkcje:
gwardian, proboszcz, proboszcz, wicemagister postulatu, lokalany animator duszpasterstwa powołań, lokalny promotor FUM, kustosz sanktuarium, ojciec duchowny dekanatu krotoszyńskiego  
o. Wacław Jacek Czerwiakowski Życiorys
o. Wacław Jacek Czerwiakowski Życiorys
Urodzony: 1974-07-07
Miejsce urodzenia:

Bielsko-Biała
woj. śląskie, diec. bielsko-żywiecka

Data imienin:
28 września
Nowicjat:
1992-08-23
Pierwsza profesja:
1993-08-21
Profesja wieczysta:
1998-01-31
Prezbiterat:
2002-05-09
Klasztor:
br. Paweł Obarski Życiorys
br. Paweł Obarski Życiorys
Urodzony: 1964-08-27
Miejsce urodzenia:

Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie, diec. toruńska

Data imienin:
29 czerwca
Nowicjat:
1992-08-30
Pierwsza profesja:
1993-09-05
Profesja wieczysta:
1998-01-31
Klasztor:
Funkcje:
infirmeria
o. Salezy Jerzy Kurcoń Życiorys
o. Salezy Jerzy Kurcoń Życiorys
Urodzony: 1964-10-11
Miejsce urodzenia:

Krosno
woj. podkarpackie, archidiec. przemyska

Data imienin:
24 stycznia
Nowicjat:
1993-08-28
Pierwsza profesja:
1994-08-27
Profesja wieczysta:
1999-02-04
Prezbiterat:
2003-08-27
Klasztor:
Funkcje:
gwardian, administrator parafii w Burggriesbach i Forchheim, lokalny asysytent FZŚ  
br. Ewaryst Wojciech Kwaśniewski Życiorys
br. Ewaryst Wojciech Kwaśniewski Życiorys
Urodzony: 1966-07-14
Miejsce urodzenia:

Szczecinek
woj. zachodniopomorskie,
diec. koszalińsko-kołobrzeska

Data imienin:
26 października
Nowicjat:
1993-08-28
Pierwsza profesja:
1994-08-27
Profesja wieczysta:
1998-01-31
Klasztor:
o. Arkadiusz Jan Kąkol Życiorys
o. Arkadiusz Jan Kąkol Życiorys
Urodzony: 1968-09-10
Miejsce urodzenia:

Wejherowo
woj. pomorskie, archidiec. gdańska

Data imienin:
13 listopada
Nowicjat:
1993-08-28
Pierwsza profesja:
1994-08-27
Profesja wieczysta:
1997-06-13
Prezbiterat:
1997-09-20
Klasztor:
Funkcje:
gwardian
br. Michał Andrzej Golec Życiorys
br. Michał Andrzej Golec Życiorys
Urodzony: 1971-09-05
Miejsce urodzenia:

Olesno
woj. opolskie, diec. opolska

Data imienin:
29 września
Nowicjat:
1993-08-28
Pierwsza profesja:
1994-08-27
Profesja wieczysta:
1998-01-31
Klasztor:
Funkcje:
ekonom, kucharz
o. Letycjan Mirosław Januszkiewicz Życiorys
o. Letycjan Mirosław Januszkiewicz Życiorys
Urodzony: 1972-02-20
Miejsce urodzenia:

Ruda Śląska-Bielszowice
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
05 sierpnia
Nowicjat:
1993-08-28
Pierwsza profesja:
1994-08-27
Profesja wieczysta:
1997-10-05
Prezbiterat:
2000-07-01
Funkcje:
gwardian, proboszcz
o. Nikodem Waldemar Stanuch Życiorys
o. Nikodem Waldemar Stanuch Życiorys
Urodzony: 1966-04-28
Miejsce urodzenia:

Olesno
woj. opolskie, diec. opolska

Data imienin:
03 sierpnia
Nowicjat:
1993-10-11
Pierwsza profesja:
1994-10-10
Profesja wieczysta:
1999-02-04
Prezbiterat:
2000-05-10
Klasztor:
Funkcje:
stacjonariusz, opiekun LSO; lokalny asystent FZŚ  
br. Ananiel Piotr Białek Życiorys
br. Ananiel Piotr Białek Życiorys
Urodzony: 1972-04-30
Miejsce urodzenia:

Brzeg
woj. opolskie, archidiec. wrocławska

Data imienin:
25 stycznia
Nowicjat:
1994-08-26
Pierwsza profesja:
1995-08-26
Profesja wieczysta:
2000-09-17
Klasztor:
Funkcje:
furtian i zakrystian, kronikarz  
o. Błażej Artur Goniwiecha Życiorys
o. Błażej Artur Goniwiecha Życiorys
Urodzony: 1972-07-29
Miejsce urodzenia:

Chorzów
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
03 lutego
Nowicjat:
1994-08-26
Pierwsza profesja:
1995-08-26
Profesja wieczysta:
1999-09-17
Prezbiterat:
2003-05-22
Klasztor:
Funkcje:
stacjonariusz