Bracia niech niczego nie nabywają na własność (...) I jako pielgrzymi i obcy na tym świecie, służac Panu w ubóstwie i pokorze, niech ufnie proszą o jałmużnę, i nie powinni wstydzić się tego, bo Pan dla nas stał się ubogim na tym świecie.

Wspólnota

o. Faustyn Zygmunt Sapiecha Życiorys
o. Faustyn Zygmunt Sapiecha Życiorys
Urodzony: 1974-05-02
Miejsce urodzenia:

Tomaszów Lubelski
woj. lubelskie, diec. zamojsko-lubaczowska

Data imienin:
05 października
Nowicjat:
1995-08-26
Pierwsza profesja:
1996-08-24
Profesja wieczysta:
2000-09-30
Prezbiterat:
2009-04-30
Klasztor:
Funkcje:
kapelan Domu Pomocy Społecznej w Baszkowie  
br. Konrad Marek Zastawny Życiorys
br. Konrad Marek Zastawny Życiorys
Urodzony: 1976-08-21
Miejsce urodzenia:

Łuków
woj. lubelskie, diec. siedlecka

Data imienin:
21 kwietnia
Nowicjat:
1995-08-26
Pierwsza profesja:
1996-08-24
Profesja wieczysta:
2000-09-30
Klasztor:
Funkcje:
infirmiarz, ekonom DPC  
o. Feliks Krzysztof Rachwalik Życiorys
o. Feliks Krzysztof Rachwalik Życiorys
Urodzony: 1976-09-02
Miejsce urodzenia:

Olesno
woj. opolskie, diec. opolska

Data imienin:
18 maja
Nowicjat:
1995-08-26
Pierwsza profesja:
1996-08-24
Profesja wieczysta:
2000-09-17
Prezbiterat:
2002-05-09
Klasztor:
Funkcje:
prowincjalny delegat Ziemi Św., wykładowca WSD, przewodnik pielgrzymek do Ziemi Świetej  
o. Oktawiusz Marcin Lamorski Życiorys
o. Oktawiusz Marcin Lamorski Życiorys
Urodzony: 1977-12-09
Miejsce urodzenia:

Wieluń
woj. łódzkie, archidiec. częstochowska

Data imienin:
20 listopada
Nowicjat:
1995-08-26
Pierwsza profesja:
1996-08-24
Profesja wieczysta:
2001-09-17
Prezbiterat:
2006-04-27
Klasztor:
Funkcje:
gwardian, proboszcz, prowincjalny ceremoniarz, członek komisji liturgicznej archidiecezji katowickiej, kronikarz, bibliotekarz  
br. Dawid Marek Ciemiera Życiorys
br. Dawid Marek Ciemiera Życiorys
Urodzony: 1962-12-21
Miejsce urodzenia:

Miechów
woj. małopolskie, diec. kielecka

Data imienin:
29 grudnia
Nowicjat:
1996-02-02
Pierwsza profesja:
1997-01-29
Profesja wieczysta:
2000-09-17
Klasztor:
Funkcje:
gospodarz
o. Jacek Tonkowicz Życiorys
o. Jacek Tonkowicz Życiorys
Urodzony: 1969-04-01
Miejsce urodzenia:

Świebodzin
woj. lubuskie,
diec. zielonogórsko-gorzowska

Data imienin:
17 sierpnia
Nowicjat:
1996-08-23
Pierwsza profesja:
1997-08-23
Profesja wieczysta:
2000-09-17
Prezbiterat:
2001-05-11
o. Zygmunt Adam Moćko Życiorys
o. Zygmunt Adam Moćko Życiorys
Urodzony: 1973-09-02
Miejsce urodzenia:

Mikołów
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
02 maja
Nowicjat:
1996-08-23
Pierwsza profesja:
1997-08-23
Profesja wieczysta:
2000-09-17
Prezbiterat:
2001-05-11
Klasztor:
Funkcje:
gwardian, proboszcz, lokalny animator duszpasterstwa powołań, opiekun LSO, lokalny asystent MF, ojciec duchowny dekanatu skoczowskiego, dekanalny duszpasterz rodzin  
o. Rajmund Rafał Dolinkiewicz Życiorys
o. Rajmund Rafał Dolinkiewicz Życiorys
Urodzony: 1974-06-14
Miejsce urodzenia:

Katowice
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
07 stycznia
Nowicjat:
1996-08-23
Pierwsza profesja:
1997-08-23
Profesja wieczysta:
2001-09-17
Prezbiterat:
2004-05-21
Klasztor:
Funkcje:
lokalny asystent MF  
o. Antoni Tomasz Rojek Życiorys
o. Antoni Tomasz Rojek Życiorys
Urodzony: 1976-02-06
Miejsce urodzenia:

Wodzisław Śl.
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
13 czerwca
Nowicjat:
1996-08-23
Pierwsza profesja:
1997-08-23
Profesja wieczysta:
2001-10-07
Prezbiterat:
2003-06-29
Klasztor:
Funkcje:
wikariusz domu, bibliotekarz, przewodnik pielgrzymek do Ziemi Świetej
br. Jerzy Łukasz Kosakowski Życiorys
br. Jerzy Łukasz Kosakowski Życiorys
Urodzony: 1977-06-24
Miejsce urodzenia:

Katowice
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
24 kwietnia
Nowicjat:
1996-08-23
Pierwsza profesja:
1997-08-23
Profesja wieczysta:
2002-09-17
Klasztor:
Funkcje:
zakrystian
o. Serafin Piotr Sputek Życiorys
o. Serafin Piotr Sputek Życiorys
Urodzony: 1977-06-30
Miejsce urodzenia:

Rybnik
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
12 października
Nowicjat:
1996-08-23
Pierwsza profesja:
1997-08-23
Profesja wieczysta:
2001-09-17
Prezbiterat:
2003-05-22
Klasztor:
Funkcje:
gwardian, proboszcz, kronikarz    
o. Arseniusz Vasyl Valikhnovskyi (UA) Życiorys
o. Arseniusz Vasyl Valikhnovskyi (UA) Życiorys
Urodzony: 1977-07-16
Miejsce urodzenia:

Dovpotiv, Ukraina
woj. iwano-frankiwskie
diec. iwano-frankiwska

Data imienin:
19 lipca
Nowicjat:
1996-08-23
Pierwsza profesja:
1997-08-23
Profesja wieczysta:
2002-04-14
Prezbiterat:
2003-09-21
Klasztor:
Funkcje:
dyskret, magister nowicjatu, kronikarz, bibliotekarz  
o. Maksymilian Adam Brylowski Życiorys
o. Maksymilian Adam Brylowski Życiorys
Urodzony: 1977-09-26
Miejsce urodzenia:

Kartuzy
woj. pomorskie, diec. pelplińska

Data imienin:
14 sierpnia
Nowicjat:
1996-08-23
Pierwsza profesja:
1997-08-23
Profesja wieczysta:
2005-02-05
Prezbiterat:
2007-04-26
Klasztor:
Funkcje:
asystent Regionu Katowickiego FZŚ
o. Eneasz Adam Opitek Życiorys
o. Eneasz Adam Opitek Życiorys
Urodzony: 1977-11-15
Miejsce urodzenia:

Jaworzno
woj. śląskie, diec. sosnowiecka

Data imienin:
06 lipca
Nowicjat:
1996-08-23
Pierwsza profesja:
1997-08-23
Profesja wieczysta:
2001-09-21
Prezbiterat:
2003-08-27
Klasztor:
Funkcje:
proboszcz w Zwingenberg i Fehlheim  
o. Mariusz Dariusz Otachel Życiorys
o. Mariusz Dariusz Otachel Życiorys
Urodzony: 1961-12-10
Miejsce urodzenia:

Stalowa Wola
woj. podkarpackie, diec. sandomierska

Data imienin:
19 stycznia
Nowicjat:
1997-06-20
Pierwsza profesja:
1997-10-03
Profesja wieczysta:
2000-09-17
Prezbiterat:
2001-10-30
Klasztor:
Funkcje:
stacjonariusz
o. Kapistran Krzysztof Gogola Życiorys
o. Kapistran Krzysztof Gogola Życiorys
Urodzony: 1967-02-07
Miejsce urodzenia:

Szerzyny, pow. Jasło
woj. podkarpackie, diec. tarnowska

Data imienin:
23 października
Nowicjat:
1997-08-30
Pierwsza profesja:
1998-08-29
Profesja wieczysta:
2002-09-17
Prezbiterat:
2003-05-22
Klasztor:
Funkcje:
dyskret, kapelan UCK
o. Norman Piotr Samsel Życiorys
o. Norman Piotr Samsel Życiorys
Urodzony: 1970-08-09
Miejsce urodzenia:

Knurów, pow. Gliwice
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
06 stycznia
Nowicjat:
1997-08-30
Pierwsza profesja:
1998-08-29
Profesja wieczysta:
2001-09-17
Prezbiterat:
2002-05-09
Pro familia:
Funkcje:
misjonarz w RCA, gwardian
o. Przemysław Marcin Woźniak Życiorys
o. Przemysław Marcin Woźniak Życiorys
Urodzony: 1977-09-01
Miejsce urodzenia:

Dąbrowa Górnicza
woj. śląskie, diec. sosnowiecka

Data imienin:
13 kwietnia
Nowicjat:
1997-08-30
Pierwsza profesja:
1998-08-29
Profesja wieczysta:
2002-09-17
Prezbiterat:
2005-05-18
Klasztor:
Funkcje:
dyskret, wicemagister profesów czasowych, wykładowca WSD, duszpasterz akademicki
o. Grzegorz Michał Czepiel Życiorys
o. Grzegorz Michał Czepiel Życiorys
Urodzony: 1977-11-13
Miejsce urodzenia:

Zabrze
woj. śląskie, diec. gliwicka

Data imienin:
03 września
Nowicjat:
1997-08-30
Pierwsza profesja:
1998-08-29
Profesja wieczysta:
2002-09-17
Prezbiterat:
2004-05-21
Klasztor:
Funkcje:
gwardian, kustosz sanktuarium  
o. Jozue Michał Gonsior Życiorys
o. Jozue Michał Gonsior Życiorys
Urodzony: 1978-01-17
Miejsce urodzenia:

Opole
woj. opolskie, diec. opolska

Data imienin:
01 września
Nowicjat:
1997-08-30
Pierwsza profesja:
1998-08-29
Profesja wieczysta:
2002-09-17
Prezbiterat:
2004-05-21
Pro familia:
Funkcje:
prezes i administator par. w Maria Lankowitz (Austria)