I gdziekolwiek bracia przebywają lub spotkaliby się, niech odnoszą się do siebie jak członkowie rodziny.

Wspólnota

br. Miłosław Mateusz Adamczyk Życiorys
br. Miłosław Mateusz Adamczyk Życiorys
Urodzony: 1988-12-18
Miejsce urodzenia:

Bełchatów
woj. łódzkie, archidiec. łódzka

Data imienin:
30 kwietnia
Nowicjat:
2014-08-29
Pierwsza profesja:
2015-08-29
Funkcje:
juniorysta II rok
o. Dacjusz Dariusz Bąk Życiorys
o. Dacjusz Dariusz Bąk Życiorys
Urodzony: 1969-04-10
Miejsce urodzenia:

Rybnik
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
01 listopada
Nowicjat:
1989-08-26
Pierwsza profesja:
1990-09-02
Profesja wieczysta:
1995-02-02
Prezbiterat:
1996-05-09
Klasztor:
Funkcje:
opiekun LSO  
o. Łukasz Zbigniew Bębenek Życiorys
o. Łukasz Zbigniew Bębenek Życiorys
Urodzony: 1965-06-03
Miejsce urodzenia:

Nowa Ruda, pow. Kłodzko
woj. dolnośląskie, archidiec. wrocławska

Data imienin:
00
Nowicjat:
1991-09-01
Pierwsza profesja:
1992-08-29
Profesja wieczysta:
1996-05-03
Prezbiterat:
1996-08-02
o. Bogusz Gottlieb Bakowski Życiorys
o. Bogusz Gottlieb Bakowski Życiorys
Urodzony: 1963-04-06
Miejsce urodzenia:

Zabrze
woj. śląskie, diec. gliwicka

Data imienin:
24 lutego
Nowicjat:
1982-08-31
Pierwsza profesja:
1983-08-27
Profesja wieczysta:
1988-05-07
Prezbiterat:
1989-05-20
Pro familia:
Funkcje:
proboszcz w Wald am Schoberpaẞ  (Austria)  
o. Sergiusz Marek Bałdyga Życiorys
o. Sergiusz Marek Bałdyga Życiorys
Urodzony: 1968-01-03
Miejsce urodzenia:

Mrągowo
woj. warmińsko-mazurskie
archidiec. olsztyńska

Data imienin:
08 września
Nowicjat:
1987-08-29
Pierwsza profesja:
1988-08-28
Profesja wieczysta:
1993-02-02
Prezbiterat:
1994-05-12
Klasztor:
Funkcje:
gwardian, wykładowca WSD, asystent FZŚ
br. Savio Sebastian Bażan Życiorys
br. Savio Sebastian Bażan Życiorys
Urodzony: 1986-06-05
Miejsce urodzenia:

Wodzisław Śl.
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
09 marca
Nowicjat:
2006-08-25
Pierwsza profesja:
2007-08-25
Profesja wieczysta:
2011-10-16
Klasztor:
Funkcje:
furtian, zakrystian, bibliotekarz, opiekun LSO, lokalny animator duszpasterstwa powołań  
o. Igor Andrzej Bartoszek Życiorys
o. Igor Andrzej Bartoszek Życiorys
Urodzony: 1963-10-31
Miejsce urodzenia:

Jastrzębie-Zdrój
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
05 października
Nowicjat:
1985-08-31
Pierwsza profesja:
1986-09-07
Profesja wieczysta:
1993-02-02
Prezbiterat:
1994-05-12
Klasztor:
Funkcje:
dyskret, kronikarz
o. Hadrian Piotr Beck Życiorys
o. Hadrian Piotr Beck Życiorys
Urodzony: 1959-04-27
Miejsce urodzenia:

Chorzów
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
08 lipca
Nowicjat:
1980-08-30
Pierwsza profesja:
1981-08-29
Profesja wieczysta:
1986-02-15
Prezbiterat:
1987-05-16
Klasztor:
Funkcje:
ekonom, duszpasterz parafialny  
o. Dobromił Witold Beker Życiorys
o. Dobromił Witold Beker Życiorys
Urodzony: 1967-08-26
Miejsce urodzenia:

Opole
woj. opolskie, diec. opolska

Data imienin:
11 października
Nowicjat:
1988-08-27
Pierwsza profesja:
1989-08-27
Profesja wieczysta:
1994-02-02
Prezbiterat:
1995-05-11
Klasztor:
Funkcje:
wikariusz domu, ekonom, bibliotekarz
br. Ananiel Piotr Białek Życiorys
br. Ananiel Piotr Białek Życiorys
Urodzony: 1972-04-30
Miejsce urodzenia:

Brzeg
woj. opolskie, archidiec. wrocławska

Data imienin:
25 stycznia
Nowicjat:
1994-08-26
Pierwsza profesja:
1995-08-26
Profesja wieczysta:
2000-09-17
Klasztor:
Funkcje:
furtian i zakrystian, kronikarz  
o. Ezdrasz Franciszek Biesok Życiorys
o. Ezdrasz Franciszek Biesok Życiorys
Urodzony: 1963-01-24
Miejsce urodzenia:

Cieszyn
woj. śląskie, diec. bielsko-żywiecka

Data imienin:
13 lipca
Nowicjat:
1982-08-31
Pierwsza profesja:
1983-08-27
Profesja wieczysta:
1989-10-08
Prezbiterat:
1992-05-14
Klasztor:
Funkcje:
definitor, wykładowca WSD, obrońca węzła małżeńskiego w Sądzie Metropolitalnym w Katowicach
o. Tytus Mariusz Boguszyński Życiorys
o. Tytus Mariusz Boguszyński Życiorys
Urodzony: 1978-11-01
Miejsce urodzenia:

Będzin
woj. śląskie, diec sosnowiecka

Data imienin:
26 stycznia
Nowicjat:
2001-08-31
Pierwsza profesja:
2002-08-31
Profesja wieczysta:
2009-02-22
Prezbiterat:
2010-04-22
Klasztor:
Funkcje:
dyskret, katecheta, lokalny animator duszpasterstwa powołań, opiekun LSO, duszpasterz parafialny     
o. Archanioł Michał Borek Życiorys
o. Archanioł Michał Borek Życiorys
Urodzony: 1984-09-06
Miejsce urodzenia:

Świętochłowice
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
29 września
Nowicjat:
2009-08-21
Pierwsza profesja:
2010-08-28
Profesja wieczysta:
2014-10-04
Diakonat:
2015-04-11
Prezbiterat:
2016-04-02
Klasztor:
Funkcje:
wikariusz parafialny
o. Gwidon Sławomir Borkiewicz Życiorys
o. Gwidon Sławomir Borkiewicz Życiorys
Urodzony: 1965-05-07
Miejsce urodzenia:

Jarocin
woj. wielkopolskie, diec. kaliska

Data imienin:
12 września
Nowicjat:
1982-08-31
Pierwsza profesja:
1983-08-27
Profesja wieczysta:
1990-12-08
Prezbiterat:
1992-05-14
Klasztor:
Funkcje:
dyskret, kapelan szpitala
br. Lucjan Krzysztof Brudzisz Życiorys
br. Lucjan Krzysztof Brudzisz Życiorys
Urodzony: 1978-03-12
Miejsce urodzenia:

Tuchów, pow. Tarnów
woj. małopolskie, diec. tarnowska

Data imienin:
07 stycznia
Nowicjat:
2000-08-25
Pierwsza profesja:
2001-09-01
Profesja wieczysta:
2006-02-06
Klasztor:
Funkcje:
furtian, zakrystian
o. Maksymilian Adam Brylowski Życiorys
o. Maksymilian Adam Brylowski Życiorys
Urodzony: 1977-09-26
Miejsce urodzenia:

Kartuzy
woj. pomorskie, diec. pelplińska

Data imienin:
14 sierpnia
Nowicjat:
1996-08-23
Pierwsza profesja:
1997-08-23
Profesja wieczysta:
2005-02-05
Prezbiterat:
2007-04-26
Klasztor:
Funkcje:
asystent Regionu Katowickiego FZŚ
o. Antonin Kazimierz Brząkalik Życiorys
o. Antonin Kazimierz Brząkalik Życiorys
Urodzony: 1958-03-04
Miejsce urodzenia:

Czerwionka-Leszczyny, pow. Rybnik
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
02 maja
Nowicjat:
1981-02-21
Pierwsza profesja:
1982-02-10
Profesja wieczysta:
1986-02-15
Prezbiterat:
1987-05-16
Klasztor:
Funkcje:
minister prowincjalny
br. Achilles Łukasz Brzonkalik Życiorys
br. Achilles Łukasz Brzonkalik Życiorys
Urodzony: 1992-03-28
Miejsce urodzenia:

Knurów
woj. ślaskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
12 maja
Nowicjat:
2014-08-29
Pierwsza profesja:
2015-08-29
Funkcje:
alumn II rok
o. Amadeusz Józef Buchcik Życiorys
o. Amadeusz Józef Buchcik Życiorys
Urodzony: 1964-03-19
Miejsce urodzenia:

Bytom
woj. śląskie, diec. gliwicka

Data imienin:
27 sierpnia
Nowicjat:
1984-08-26
Pierwsza profesja:
1985-09-01
Profesja wieczysta:
1990-02-04
Prezbiterat:
1991-05-16
Klasztor:
Funkcje:
wikariusz domu, ekonom, proboszcz w Freystadt, Thannhausen, Sondersfeld, kronikarz, administrator parafii w Mörsdorf, koordynator zrzeszenia parafii (Seelsorgeeinheit) Freystadt, członek Rady Kapłańskiej diecezji Eichstätt, członek Rady Pastoralnej diecezji Eichstätt;  
o. Radomir Jan Buchcik Życiorys
o. Radomir Jan Buchcik Życiorys
Urodzony: 1967-04-02
Miejsce urodzenia:

Rybnik
woj. śląskie, archidiec. katowicka

Data imienin:
28 stycznia
Nowicjat:
1986-08-30
Pierwsza profesja:
1987-09-05
Profesja wieczysta:
1992-02-02
Prezbiterat:
1993-05-14
Klasztor:
Funkcje:
wikariusz parafialny, lokalny asystent MF